Csoportos elismeréseink

Pösztörke:

  • 2019 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Százhalombatta) kiemelt arany minősítés

Barkóca:

  • 2020 Gyermek Néptánc Antológia
  • 2019 Fölszállott a páva elődöntő
  • 2019 Hagyományok Háza Figurás műsor
  • 2019 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Százhalombatta) kiemelt arany minősítés
  • 2017 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Gödöllő) ezüst minősítés
  • 2016 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Gödöllő) ezüst minősítés

Berkenye:

  • 2019 Hagyományok Háza Figurás műsor
  • 2019 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Százhalombatta) ezüst minősítés
  • 2017 „Táncforgatag” Hagyományőrző Minősítő Fesztivál (Szarvas) arany minősítés
  • 2017 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Gödöllő) kiemelt arany minősítés
  • 2016 CIOFF (International Council of Organizations of Folklore Festivals and Folkart) által rendezett 4. Szlovén Nemzetközi Gyermek Folklórfesztivál
  • 2016 Hagyományok Háza Figurás műsor
  • 2016 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Százhalombatta) kiemelt arany minősítés és legjobb koreográfia díj
  • 2016 Tóth Ferenc Koreográfus Verseny (Kecskemét) ezüst minősítés
  • 2015 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Százhalombatta) arany minősítés
  • 2015 Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál
  • 2014 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Százhalombatta) arany minősítés

Ifjúsági csoport:

  • 2019 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Százhalombatta) arany minősítés
  • 2017 XXVII. Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Szeged) arany minősítés
  • 2017 Örökség Közép-Magyarországi Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál (Gödöllő) arany minősítés
  • 2017 XVI. Országos Ifjúsági Néptáncfesztivál (Nyíregyháza) különdíj

Felnőtt csoport:

  • 2019 Néptáncosok Országos Bemutató Színpada (Minősítő Fesztivál)  „Jól minősült együttes” cím
  • 2019 VII. Agora Koreográfus Verseny – különdíj a „szászcsávási magyar táncok stílusos előadásáért”
  • 2016 IV. Agora Koreográfus Verseny és Minősítő Fesztivál 3. díj és együttesi különdíj
  • 2014 I. Karikázó Fesztivál (Debrecen) 3. díj
  • 2012 Néptáncosok Országos Bemutató Színpada (Minősítő Fesztivál)  „Jól minősült együttes” cím

Szólótáncos elismerések

2013 I. Gyermek és Ifjúsági Szólótáncverseny(Rákospalota)

  • Aranykeszkenős táncos díj: Soóky Gréta, Vass Virág
  • Aranypaszományos táncos díj: Fábián-Rigó Botond, Popovics Dávid, Vass Benedek

2014 II. Gyermek és Ifjúsági Szólótáncversenyen (Rákospalota)

  • Aranykeszkenős táncos díj: Jakab Anna
  • Különdíj: Konyári Csanád és Tóth Levente

2015 III. Gyermek és Ifjúsági Szólótáncversenyen (Rákospalota)

  • Aranykeszkenős táncos díj: Jakab Anna
  • Aranypaszományos táncos díj: Tóth Levente
  • Különdíj: Burillák Zsófia és Balog Enikő

2019 VII. Gyermek és Ifjúsági Szólótáncverseny (Rákospalota)

  • Aranypántlikás táncos címet nyert: Kovács Franciska, Jakab Anna
  • Aranypitykés táncos címet nyert: Gelencsér Bálint, Juhász Benedek, Tóth Levente, Varga Levente, Pálvölgyi Kristóf